. .
 
Meklēt datubāzē Lapas karte E-pasts Meklēt     .  .
 

Apraksts

Kontakti

Kā mūs atrast

Vēsture

Par mums >> Kontakti

Latvijas Valsts arhīvs
Adrese: Bezdelīgu iela 1A, Rīga, LV-1048
Skandu iela 14 - glabātava
WWW: https://www.arhivi.gov.lv, e-pasts: lva@arhivi.gov.lv

Bankas rekvizīti maksas pakalpojumiem:
Iestādes nosaukums: Latvijas Nacionālais arhīvs
Juridiskā adrese: Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV-1050
Reģistrācijas numurs: 90009476367
Valsts kase, kods: TRELLV22
Konta numurs: LV53TREL2220663003000

Bankas rekvizīti valsts nodevai:
Iestādes nosaukums: Valsts kase
Reģistrācijas numurs: 90000050138
Valsts kase, kods: TRELLV22
Konta numurs: LV44TREL1060220919900

Latvijas Valsts arhīvā apmeklētājus pieņem darba dienās:

Pirmdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Otrdiena 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Trešdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00
Ceturtdiena 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Piektdiena 9:00 - 15:45

Klientu apkalpošanas tālrunis: 20027447

Lasītavu darba laiks:

Pirmdiena   9:00 - 16:00
Otrdiena   9:00 - 16:00
Trešdiena   9:00 - 19:00
Ceturtdiena   9:00 - 16:00*
Piektdiena   9:00 - 15:30

* katra mēneša pēdējā ceturtdienā slēgts – sanitārā diena

Lasītavas Bezdelīgu ielā 1A tālr.: 27039994
e-pasts: lva.lasitava.Bezdeligu1a@arhivi.gov.lv

Lasītavas Skandu ielā 14 tālr.: 25618681
e-pasts: lva.lasitava.Skandu14@arhivi.gov.lv

VDK dokumentu lasītavas Skandu ielā 14
e-pasts: lva.vdk.lasitava@arhivi.gov.lv

Vadība
LVA direktore Linda Stūrīte 29605519 linda.sturite@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperts konsultants Ainars Mazvērsītis ainars.mazversitis@arhivi.gov.lv

Izziņu nodaļa
Nodaļas vadītāja Inese Mikelāne 25906683 inese.mikelane@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Anita Krastiņa 27039994 anita.krastina@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Ivita Bērziņa 25618681 ivita.berzina@arhivi.gov.lv
Vecākais eksperts Valdis Ozols 25618681 valdis.ozols@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Ilva Smirnova 28450492 ilva.smirnova@arhivi.gov.lv
Arhīviste Ligita Meķe 27008741 ligita.meke@arhivi.gov.lv

Personu fondu un ārvalstu dokumentu nodaļa
Nodaļas vadītāja Inese Kalniņa 27072918 inese.kalnina@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste (personfondu komplektēšana) Daina Miķelsone 25624117 daina.mikelsone@arhivi.gov.lv

Dokumentu saglabāšanas nodaļa
Nodaļas vadītāja Ieva Birzule 26809584 ieva.birzule@arhivi.gov.lv
Vecākais eksperts Mārcis Raudis 20380404 marcis.raudis@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperte Jūlija Ivbule 22328886 julija.ivbule@arhivi.gov.lv
Arhīva eksperte Benita Alksne 29800195 benita.alksne@arhivi.gov.lv

Dokumentu aprakstīšanas nodaļa
Nodaļas vadītājs Artis Freimanis 29122279 artis.freimanis@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Diāna Dreimane 25624708 diana.dreimane@arhivi.gov.lv
Vecākā eksperte Daira Sluka daira.sluka@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Jeļena Zubkova jelena.zubkova@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Lolita Mudele
lolita.mudele@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Baiba Zālīte
baiba.zalite@gmail.com
Galvenā arhīviste Ieva Tūtere ieva.tutere@arhivi.gov.lv
Galvenā arhīviste Ilga Dzene ilga.dzene@arhivi.gov.lv

Saimniecības sektors
Namu pārzinis Jānis Akmentiņš 26139925 janis.akmentins@arhivi.gov.lv
Namu pārzinis Imants Rimkus 28662673 imants.rimkus@arhivi.gov.lv






Pēdējās izmaiņas: 5.01.2024.
Copyright © Latvijas Valsts arhīvs
Komentārus par mājas lapu sūtiet: webmaster@archiv.org.lv